O semináři

KryonLee-1b
Leeův stále se proměňující seminář je vždy něčím nový a naplněný nejnovějšími a nejzásadnějšími informacemi od Kryona. Dozvíme se zde o nových paradigmatech pro staré duše žijící na planetě Zemi, prozkoumáme koncept reality a odhalíme tajemství utváření správné synchronicity v našich životech. A pochopitelně nás také v průběhu několika živých channelingů prostoupí láskyplná Kryonova moudrost!. Procítíme si lásku Kryonovy enegie – milovníka lidstva.

kryon a láska 1a

Termín:
  29.–30. 9. 2018

První den, v sobotu, 29.9. zahájíme program v 11 H, ukončení v 19:00 H.
D
ivadlo se otevře od asi  10:00 hod –
Druhý den, v neděli, 30.9.,  zahájíme program v 10 H .
Divadlo bude otevřené od 9:00 H. Ukončení programu očekáváme v 17:00 H

Místo:  Divadlo Hybernia, Praha 1

Cena:  Cena za oba dny se pohybuje od 4000 Kč do 5200 Kč

Od 25.8 otevíráme možnost účasti na 1 dni semináře dle vlastního výběru.
Cena za 1 den je stanovena na 50% ceny dvoudenního semináře.

Blíže na stránce Vstupenky.

Pokud jste čtenáři knih Kryona, neměli byste si tento seminář nechat ujít. Sami se na tuto akci těšíme. Je to výsledek několikaleté práce – od doby počátku vydávání jeho knih u nás. Lee Carroll je velmi vytížená osoba a jsme tedy nadmíru spokojeni, že se nám ho podařilo do České republiky pozvat. Bude to jedinečná příležitost jak se s ním osobně setkat.

Seminář je sice v angličtině, ale samozřejmě bude tlumočený do češtiny. Jak je na Kryonových seminářích zvykem, tlumočnice je přítomná na jevišti spolu s Lee Carrollem. Překlad je reprodukován na živo prostřednictvím audio systému v sále. Nejsou třeba sluchátka, tak jako tomu bývá na různých konferencích apod.


Prosíme, berte ohled na to, že web ve výstavbě, postupně sem budeme přidávat informace o semináři a souvisejících věcech.

kryon a láska-baner